Labdarúgás: Nyír-Wetland vármegyei I. osztály

Megszerezte első győzelmét a Nyírvasvári!

Labdarúgás: Nyír-Wetland vármegyei I. osztály, 12. forduló

Baktalórántháza–Gergelyiugornya 0–1 (0–0)
Baktalórántháza, v.: Kosztyu.
Baktalórántháza: Kócs – Maleskovits K., Jávor, Kovács, Zakor G., Zakor J. (Molnár), Csatári, Maleskovits M. (Pataki), Németh, Huncsik (Illés), Lakatos. Edző: Stekler Attila.
Gergelyi­ugornya: Vakarcs – Balogh T. (Oláh), Mándi, Peregrin (Szabó), Barta (Baráth), Illés (Danku), Méhész, Balogh P., Szegedi, Csonka, Zán. Játékos-edző: Balogh Tibor.
Gól: Illés.
Stekler Attila: – Azt lehet mondani megint, hogy sok támadást vezettünk, már az első percben ziccert hibáztunk, szóval hadilábon állunk a helyzetkihasználással. Ugornya egy szerencsés megpattanó lövéssel megszerezte a három pontot. Hiába játszottunk mezőnyfölényben, nem tudtuk gólra váltani. További sok sikert az Ugornyának!
Balogh Tibor: – A játékunk nem volt az igazi, de nem is ez volt ezen a meccsen a lényeg. Ha némi szerencsével is, de végre megszületett első idegenbeli győzelmünk. További sok sikert a Baktalórántházának!

Nyírvasvári–Nagyecsed 2–1 (0–1)
Nyírvasvári, v.: Fehér.
Nyírvasvári: Szegedi – Papp, Takács (Pető), Nagy, Tóth (Molnár), Csiszár (Tímár), Jónás, Ricsei, Sőre, Kópis (Lazók), Kiss (Balogh). Edző: Paulik János.
Nagyecsed: Sarkad Zs. – Marinas, Ladányi, Nyíregyházi, Nagy N., Bulyáki A. (Bulyáki K.), Pócsi, Nagy Z., Erdős, Lakatos (Sarkadi G.), Somlyai (Jónás). Edző: Harbula Balázs.
Gól: Kópis (11-esből), Nagy, illetve Marinas.
Paulik János: – Sokat vártunk erre... Nehéz szülés volt, de legalább szép a gyerek!!! Gratulálok a csapatnak! További sok sikert az Ecsednek!
Harbula Balázs: – Vezetésnél, aki nem tudja lezárni a meccset, az sajnos így jár, mint mi. A két félidő közötti kontraszt hihetetlen. Gratulálok a hazai csapatnak!

Kótaj–Mándok 1–1 (1–0)
Kótaj, v.: Papp.
Kótaj: Reszler – Hangácsi (Dencs), Nagy D., Illés, Papp (Kató), Törő, Turóczi (Nagy N.), Sallai, Molnár, Korsoveczki, Lakatos (Lengyel). Edző: Seregi Mihály.
Mándok: Révész – Csáki (Toldi), Baksa (Maroda), Mező (Jene), Gyüre, Bokor (Koszta), Molnár, Jánvári, Cservenyák, Kornutyak, Budaházi (Matyi). Edző: Kocsis János.
Gól: Nagy D., illetve Gyüre (11-esből).
Seregi Mihály: – Egy megnyert mérkőzést buktunk el a 93. percben egy jogtalan büntetővel. Gratulálok a fiúknak, további sok sikert a Mándoknak!
Kocsis János: – Minden szempontból értékelhetetlen volt ez a mérkőzés. Az egyetlen pozitívum, hogy a végén szerzett góllal egy pontot szereztünk.

Nagykálló–Nyírbátor 0–1 (0–1)
Nagykálló, v.: Gulyás.
Nagykálló: Budaházi – Marozsán, Ramos, Puluczkai, Homann, Sipos, Nagy, Marinka (Erdei), Sidibe, Baráz (Simon), Haller (Anda). Edző: Homann Richárd.
Nyírbátor: Kopasz – Tóth Sz., Petics, Tóth Á. (Terdik), Bakosi, Bakó, Ferenczi (Danó), Gönczör, Karácsony (Tóth E.), Orosz, Boda (Gömze). Játékos-edző: Erdei Zoltán.
Gól: Tóth Sz. (11-esből). Kiállítva: Nagy (74.)
Homann Richárd: – Továbbra is be vagyunk oltva gól ellen, de ettől függetlenül a Bátor győzelme teljesen megérdemelt, úgyhogy gratulálok nekik!
Erdei Zoltán: – Úgy gondolom, hogy Nagykállóban értékes három pontot tudtunk szerezni. Az első félidőben az ellenfél fölé tudtunk nőni, a második félidőben ennyi helyzetet egész szezonban nem alakítottunk ki és nem is tudtunk kihagyni, négy mérkőzésre való helyzetet tudtunk elpuskázni. Gratulálok a csapatnak, további sok sikert a Nagykállónak!

Korábban játszották: Csenger–Tarpa 3–2, Újfehértó–Ibrány 2–2, Vásárosnamény–Nyírmeggyes 0–2.