Labdarúgás

7 órája

Nyíregyháza Spartacus - Zalaegerszeg ZTE mérkőzés – frissül

A zalaiak ellen gyarapíthatják a pontjaikat. Vasárnap kora délután a Zalaegerszeg vendégeskedik a Nyíregyházi Stadionban.

Forrás: Fotó: Sipeki Péter

ÉLŐ!

14:52 Vége a mérkőzésnek. A végeredmény: Nyíregyháza Spartacus–ZTE 1–1. Köszönjük a figyelmet!

Forrás: Percről percre fotók: Ladányi Tóth Lajos

14:48 90. PERC! MEGVAN AZ EGYENLÍTÉS! Kvekveskiri szögletét Nagy Dominik fejelte be. Jön a hosszabbítás!

---

14:37 Közeledik az utolsó 10 perc a rendes játékidőből. Továbbra is 0–1 a ZTE-nek. A Szpariba időközben Leoni, Kvekveskiri és Pinte állt be.

---

14:24 Nagy szerencséje volt a Nyíregyházának, Keresztes mentéséből könnyen öngól születhetett volna.

---

14:22 Az 57. percben Gresó átlövése pattant kívülre a kapufáról. Majd újra remek szögből jöhetett Szpari-szabadrúgás, Nagy Dominik legurítása után Myke Ramos nem talált kaput. Jönnek a nyíregyházi próbálkozások, de továbbra sincs egyenlítés.

14:07 A második félidőre átállt kétcsatáros játékra a Szpari, a szünetben Keitát Eppel váltotta.

---

14:04 A szünetben a gyepmesterek is szorgoskodtak.

13:47 Az egyperces hosszabbításban majdnem jött az egyenlítés. Oldalról beívelt szabadrúgásra érkezett jól Keita, de Gundel-Takács nagyot védett. Vége is az első félidőnek. 0–1-es ZTE-előnnyel vonulnak öltözőbe a csapatok

---

13:45 Közel 6 ezer szurkoló tekinti meg a bajnokit. A hangulatra nem lehet panasz, ám a Szpari-gól várat magára.

---

13:38 Az elmúlt percekben jobbára mezőnyben folyt a játék, de a 37. percben Croizet kis híján megduplázta a zalai előnyt.

13:34 A maroknyi ZTE-drukker eddig jó hangulatban örül a vezetésüknek.

13:26 Kovácsréti lőhetett szabadrúgást kiváló szögből, de fölé szállt lövése.

---

13:17 Remek hangulatot teremtenek a Szpari ultrái.

13:16 A Zalaegerszeg megszerzi a vezetést Mim Gergely góljával. A vendégek könnyen megbontották a Szpari jobb oldalát, majd Mim jól érkezett a beadásra. (0–1)

---

13:12 A mérkőzés első 10-12 percében a Szparinál van többet a labda, Nagy Dominik pedig már kétszer is veszélyeztetett, sőt, egy sárga lapot is kiharcolt már.

---

12:58 A vendégek fehér szerelésben, a nyíregyháziak a megszokott piros-kék színösszeállításban játszanak.

---

12:57 Íme a kezdőcsapatok:

Nyíregyháza Spartacus: Tóth B. – Baki, Alaxai, Keresztes – Gresó, Keita, Toma, Nagy B. – Kovácsréti, Myke Ramos, Nagy D. Cserék: Fejér, Jokic, Beke, Kovács, Gengeliczki, Kvekveskiri, Oláh, Leoni, Eppel, Radosevic, Babic, Pinte. Vezetőedző: Tímár Krisztián.

ZTE: Gundel-Takács – Safronov, Mim, Csonka, Croizet, Szendre, Sankovic, Csóka, Medgyes, Ipalibo, Evangelou. Cserék: Németh, Várkonyi, Fucak, Nyíri, Cubrilo, Krajcsovics, Kiss, Bakti, Spoljaric, Vogyicska, Németh, Dénes. Vezetőedző: Márton Gábor.

12:50 Tíz perccel a kezdés előtt az automata öntözőrendszernek köszönhetően locsolták meg a gyepszőnyeget.

12:40 20 perccel a kezdés eltt 6 vendégszurkoló előtt melegítenek a zalaiak.