Labdarúgás

3 órája

Szpari-győzelem a keleti rangadón!

Telt ház, fergeteges hangulat Nyíregyházán.

19.30-as kezdéssel megkezdődött a Nyíregyháza és a Debrecen 29. egymás elleni mérkőzése.

Több mint három évet kellett várni az újabb keleti rangadóra, a mérkőzésre az összes jegy elkelt, így telt ház várta a csapatokat.

Élő:

Vége a mérkőzésnek. A végeredmény 3–2-es Nyíregyháza Spartacus-győzelem az örökrangadón.

90+2. perc: Tóth Barnabás védett hatalmasat, marad a Szpari-vezetés.

90. perc: Kovácsréti dönthette volna el, de nagy helyzetben fölé lőtt, jön az ötperces hosszabbítás.

79. perc: Kezezés miatt tizenegyeshez jutott a Debrecen. Dzsudzsák magabiztosan értékesítette. (3–2).

77. perc: Keita kap sárga lapot.

76. perc: Tóth Dominiket Gresó váltja.

73. perc: Tóth Balázs kapus és Jokics ütközött, utóbbit az eset után sérülés miatt le kellett cserélni, Keresztes váltotta.

65. perc: Kettővel megy a SZPARI! Navratíl duplázik. Ziccerénél átemeli Megyerit, majd az üres kapuba gurít. (3-1)

49. perc: Szöglet után Alaxai elé pattant a labda, de az oldalhálóba lőtt.

46. perc: Mindkét oldalon 1-1 csere. Következik a második félidő.

45+2. perc: Kovácsréti kapott sárga lapott, majd másodpercekkel később véget ért az első félidő. Félidőben 2-1-es Szpari-vezetés.

45. perc: Dzsudzsák átlövését Tóth Balázs nagy bravúrral a lécre tolja.

42. perc: Alaxai fejese alig kerüli a kaput.

36. perc: VEZET A SZPARI! Navratíl kapott egy hosszú labdát, szépen vette le, majd egy csel után lövése utat talált a hálóba. (2-1)

33. perc: Toma szeretett volna lecsapni a tizenhatoson belül a labdára, szerelték, ráadásul műesésért sárgát kapott.

31. perc: Gengeliczki elől mentett az utolsó pillanatban Lagator.

23. perc: Itt az egyenlítés! Nagy Barnabás érkezett mintaszerűen a beadásra és gyönyörűen helyezett a hosszúba. 1-1

15. perc: a hangulatra nem lehet panasz

10. perc: Kovácsréti veszélyeztetett újra, ezúttal átlövésből. Megyeri ismét védett.

8. perc: Egy kapu előtti kavarodás után vezetést szerzett a DVSC. A gólszerző Pellubi. 0-1.

5. perc: Az első hazai helyzet, Kovácsréti fejelt, Megyeri védett.

19.30 Megkezdődött a találkozó.

19.24 Fergeteges a hangulat, hangol a nyíregyházi B-közép

19.10 A játéktér kiváló, kezdenek megtelni a lelátók

19.00 Mutatjuk a kezdőcsapatokat! Nyíregyháza Spartacus: Tóth B – Baki, Gengeliczki, Jokic – Navratíl, Keita, Toma, Nagy B., – Kovácsréti, Eppel, Nagy D. DVSC: Megyeri – Pellumbi, Lagator, Dreskovics, Ferenczi, Dzsudzsák, Kocsis G., Kocsis D., Bárány, Szécsi, Szűcs

18.50 Kígyóznak a szurkolói sorok

Fotó: szon.hu

18.00 Érkeznek a szurkolók a stadionhoz

16.38: A Loki szurkolói már utnak indultak Nyíregyházára:

A mérkőzés napján Nyíregyháza több pontján időszakos forgalomkorlátozásra, útlezárásra és rendőri ellenőrzésre kell számítani: