Sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el Gerliczki Máté egylete.

Debrecenben lépett pályára a Kisvárda tartalékcsapata.

Labdarúgás, NB III., Észak-Keleti csoport, 27. forduló

DVSC II.–Kisvárda Master Good II. 2–0 (1–0)
Debrecen, DEAC Sportcampu,. v.: Nagy A.
DVSC II: Csapó B. – Szoroka (Vaskó A., 21.), Gellén, Takács B. (Polozsij, 80.), Kohut, Egri, Sipos Sz., Doktor, Fábián B., Horváth Z. (Bökönyi M., 80.), Nagy R. Edző: Máté Péter.
Kisvárda II.: B. Ponomarenko – Kozacsuk (Klinfinszkij, 68.), Rubus, Králik P. – Bíró R. (Babják, 57.), N. Ponomarenko (Scsadej, 57.), Osztrovka (Benko, 76.), Sikorszki – Pongó-Dankai (Bliznjuk, 68.), Kristófi, Ésik Á. Edző: Gerliczki Máté.
Gól: Kohut (40.), Fábián B. (69.).

40. perc: Debreceni támadást követően a Kisvárda kapusa kétszer is bravúrral védett, de a harmadik próbálkozást, Kohut három méterről leadott ballábas lövését már nem tudta hárítani, 1–0.
69. perc: Gyorsan elvégzett hazai szabadrúgás után Kohutot ugratták ki a bal szélen, aki a tizenhatos sarkától lövést eresztett meg, melyet a Várda kapusa az érkező Fábián Bence elé ütött, aki 13 méterről a kapuba fejelt, 2–0.