Újra kezdőként a sztárok között

Törökország, majd Wales ellen is pályára lépett Driton Camaj.

Driton Camaj a Nemzetek Ligájában (fehérben).

Fotó: FSCG

Driton Camaj a tizennyolcadik, majd a tizenkilencedik válogatott mérkőzésén lépett pályára Montenegró színeiben, valamennyi alkalommal a Kisvárda Master Good csapatából beválogatva.

Mindkét meccset elvesztették

A montenegróiak a Nemzetek Ligája B divíziójában érintettek, péntek este a sztárokkal teletűzdelt Törökország vendégeként léptek pályára. Camaj 61 percet töltött a pályán – miközben olyan sztárok ellen játszhatott, mint Arda Güler, vagy Hakan Calhanoglu, akik a spanyol Real Madrid, valamint az olasz Internazionale futballistái –, lecserélésekor még 0–0 volt az állás, ám végül a törökök egy a 69. percben szerzett góllal 1–0-ra megnyerték az összecsapást.

A szélső hétfőn Wales ellen egy félidőnyi játéklehetőséghez jutott Cardiffban, amikor lecserélték, már kialakult a végeredmény, ami 1–0 lett a házigazda javára.

A Kisvárda bajnoki programja október 20-án a Gyirmót FC Győr ellenében folytatódik.