Szoros szetteket hozott a főpróba

A Lugoj ellen zárta a felkészülését a Fatum-Nyíregyháza.

Natasha Calkins.

Fotó: klub

A felkészülés során immár harmadszor találkozott a Fatum-Nyíregyháza a román CSM Lugoj csapatával. A korábbi két meccset a lugosiak nyerték, ezúttal pedig Békéscsabán mérkőzött meg egymással a két gárda. Az első szett végig szoros volt, 21:19-re még a szabolcsi egylet vezetett, de végül fordított a CSM. A második felvonás is izgalmas volt, féltávnál 14:16 volt az állás, ám végül ismét a román gárda örülhetett. A harmadik szettben viszont a ponterős Calkins vezérletével végig a Fatum állt jobban, és sikerült is megnyerni a játszmát. A negyedikben sajnos ezt nem tudta megismételni, így a Lugos 3:1-re győzött. Egy hét múlva ismét Békéscsabára utazik a csapat, de akkor már bajnokit vív a BRSE ellen.