Labdarúgás, NB III, Sényő FC Selyem-Ber

2024.05.12. 19:15

A Sényő legyűrte az Egert

Szon.hu

Az NB III Északkeleti csoportjának 28. fordulójában az Egert látta vendégül a Sényő FC Selyem-Ber gárdája. Nagy Sándor gárdája félidei vezetést követően tartotta otthon a nagyon fontos három pontot.

NB III., Északkeleti csoport, 28. forduló
Sényő FC Selyem-Ber–Eger 3–1 (2–1)
Sényő, v.: Práth. Sényő: Szondi – Klepács, Márton, Kapacina K. (Szopkó, 93.), Farkas, Lizák (Torkos, 82.), Schmidt (Nagy, 93.), Szokol, Vámos G., Ur, Orosz (Vámos M., 71). Edző: Nagy Sándor. Eger: Bukrán – Balázs, Zvara, Gyurkó, Sós (Kispál, 63.), Oláh, Gíber (Koczka, 63.), Hegedűs (Debreczeni, a szünetben), Géringer, Nagy, Almomani (Pál, 63.). Edző: Lázok János. Gól: Schmidt (5.), Klepács (28.), Kapacina K. (58.), illetve Oláh (26.)
Nagy Sándor: – Gratulálok a fiúknak, mert ismét nagy elánnal vetettük bele magukat a küzdelembe. Az előző mérkőzésből tanulva 95 percig maximálisan koncentráltunk. Újabb értékes három pontot szereztünk, nem dőlhetünk azonban még hátra, fontos két mérkőzés van előttünk.
További eredmények: DEAC–DVSC 3–0, DVTK II.–Putnok 0–2, Újpest II.–Salgótarján 1–1, REAC–Karcag 2–3, Kisvárda II.–Tiszaújváros 1–2, Tiszafüred–Cigánd 3–1.