2020.03.05. 10:09
Íme a megye kettes érkezők és távozók!
Labdarúgás: megyei II. osztály, átigazolási körkép
A Nagykálló változatlan kerettel folytatja, míg Kótajba ketten érkeztek, és egy játékos távozott
Fotó: Sipeki Péter
Kelet-Magyarország csoport
Beregdaróc
Távozott: Tar Endre (Záhony), Simon Krisztián (Barabás)
Érkezett: Ács Szabolcs és Lengyel Márk (Fehérgyarmat), Varga Tibor, Ecsedi Ádám, Budai István és Baracsi Endre (újrakezdte)
Csenger
Távozott: Orosz Ferenc (Csengersima), Almási János (Pátyod), Aranyos Roland (Csengerújfalu)
Érkezett: Varju Patrik (újrakezdte)
Csengersima
Távozott: –
Érkezett: Orosz Ferenc és Aranyos Roland (Csenger), Barna István (Ura)
Hodász
Távozott: –
Érkezett: Sztároszta György, Sankó Kálmán és Szőcsi Erik (Kölcse), Takács Sándor (Nyírmeggyes), Szimuly Gergő és Gergely István (Kocsord), Orgován László (Milota)
Jánkmajtis
Távozott: Kínál Gábor (Nyírbéltek), Daru István (Nyíradony)
Érkezett: Dobos Zoltán (Nagyecsed), Petrohai Gergő (Fehérgyarmat), Brondics Péter (Kemecse), Somogyi László (Nyíribrony)
Kocsord
Távozott: Katona Richárd (Nyírcsaholy), Szondi Richárd (Nyírmeggyes), Szimuly Gábor és Gergely István (Hodász)
Érkezett: Petrohai László és Petrohai György (Nyírcsaholy), Medve László és Filep Norbert (újrakezdték)
Kölcse
Távozott: Algács Edgár, Algács Bence és ifj. Algács Edgár (Szatmárcseke), Nádasdi Krisztián és Kulcsár Vencel (Milota), Sankó Kálmán és Sztároszta György (Hodász), Ritl Márk és Bokor Bence (Sonkád)
Érkezett: Dobos István (Milota), Barcsay Ákos (Nyírcsaholy), Szedlacsek Ferenc és Gergovics Ábel (Fehérgyarmat II.), Nádasdi Gyula és Puskás Gyula (újrakezdte)
Nagydobos
Távozott: Támba Bence (Napkor)
Érkezett: Beregszászi Attila (Fehérgyarmat II.), Baráti Gábor (Varsány Unió), Kocsis Máté (Nyírcsaholy)
Nábrád
Távozott: Tar Tamás (Vámosoroszi)
Érkezett: Szórádi László, Mercz Zoltán, Kanyó Szilárd és Varga Gergő (Fehérgyarmat II.)
Nyírcsaholy
Távozott: Petrohai László és Petrohai György (Kocsord), Mező Attila (Kállósemjén), Gergely Máté (Mátészalka), Kiss András (Ópályi), Barcsay Ákos (Kölcse), Kocsis Máté (Nagydobos)
Érkezett: Katona Richárd (Kocsord), Turbula Roland (Terem), Gergely Szabolcs (Őr), Mihálku Attila (újrakezdte), Páskuly Richárd (az ifiből)
Nyírvasvári
Távozott: Székelyi Norbert (Nyírbátor), Nagy Tibor (Mátészalka)
Érkezett: Farkas Bence (Kisléta), Virág Gábor (Nyírbéltek)
Milota
Távozott: Németh Attila (Sonkád), Dobos István (Kölcse), Rétfalvi Bence (Túristvándi), Szverenkó Erneszt (munkahely miatt), Fejes Dávid (Fehérgyarmat)
Érkezett: Nádasdi Krisztián és Kulcsár Vencel (Kölcse), Tihor Szebasztián (Tarpa), Vékony Róbert és Bunna Dénes (újrakezdte)
Szatmárcseke
Távozott: Sankó József, Tőkei Tibor és Horváth Viktor (Sonkád)
Érkezett: Algács Edgár, Algács Bence és ifj. Algács Edgár (Kölcse), Geletey Zoltán (Fehérgyarmat), Bandics László (Sonkád), Nagy Máté (újrakezdte)
Terem
Távozott: Turbula Roland (Nyírcsaholy)
Érkezett: Kiss Szabolcs (Nagydobos)
Tisztaberek
Távozott: –
Érkezett: –
Vámosoroszi
Távozott: Baráth Gábor és Tisza Sándor (Tunyogmatolcs)
Érkezett: Juhász Norbert (Csenger), Bornemisza István (Nyírmeggyes), Tar Tamás (Nábrád)
Nyírerdő csoport
Demecser
Távozott: Gombkötő Sándor (Záhony), Domonics Márk (Gyulaháza)
Érkezett: Baglyos Ferenc, Kovács Gergő, Koi Balázs, Gábor Patrik és Zsoldos Tamás (Berencs FC)
Dombrád
Távozott: Kovács Erik és Horváth Norbert (Fehérgyarmat), Hornyák Marcell, Szabolcsi Máté (Vásárosnamény), Birke Csaba és Fábián István (Tiszakanyár), Méhész László, Borbély László (mindkettő Pátroha)
Érkezett: Szabó Zalán és Kromplák Gyula, (Berencs FC), Tóth Márk (Tiszakanyár), Marton László (Záhony), Horváth Zsolt (Zsurk), Balogh Dávid (Varsány Unió), Oláh Csaba, Horváth László, Szopkó Tamás, Harakály Tamás és Dankó Ferenc (Ajak), Kálló Árpád (Szalonna)
Fényeslitke
Távozott: –
Érkezett: Lakatos Csaba (Ajak)
Gergelyiugornya
Távozott: –
Érkezett: Ducsi Bence (Varsány Unió), Varga Tamás (Berencs FC), Kovács Alfonz (újrakezdte), Sebestyén Gergely, Danku József, Szabó József és Barta Ferenc (Vásárosnamény), Gáspár Dávid (Nyírmada), Szilágyi Norbert (Velence)
Gyulaháza
Távozott: Palcsik István (Döge), Juhász László (Petneháza)
Érkezett: Csizmadia Zoltán (újrakezdte), Csontos Péter (Várda SE), Domonics Márk (Demecser)
Ladányi TC
Távozott: Kovács Tibor (?)
Érkezett: Farkas Gergő és Kovács Csaba (Berencs FC), Szabó Gergő (újrakezdte), Balogh Gábor (Tuzsér), Fejér Koppány (Sényő), Megyesán Péter (Nyírábrány)
Nyírkarász
Távozott: Rákóczi László és Bombera Mihály (Szabolcsveresmart), Szarvas László (Cigánd), Jaczina László (Tuzsér), Csehil Ádám (?)
Érkezett: Dajka Levente (Petneháza), Sipos Tamás (Mándok), Balogh Tibor (Ajak)
Nyírmada
Távozott: Csíki Milán és Csíki Gábor (Szabolcsveresmart), Gáspár Dávid (Gergelyiugornya)
Érkezett: Kiss Erik és Jónás jános (újrakezdte), Zlatko Milosevic (Szerbia), Finta Ferenc és Rézműves János (Varsány Unió)
Ópályi
Távozott:-
Érkezett: Bojér Balázs és Kiss András (Nyírcsaholy), Szilágyi Csaba (Székely)
Őr
Távozott: Gergely Szabolcs (Nyírcsaholy)
Érkezett: –
Pátroha
Távozott: –
Érkezett: Kállai Ádám (Berencs FC), Borbély László és Méhész László (Dombrád)
Szabolcsveresmart
Távozott: Dócs Gábor és Dócs Gergő (Újdombrád), Szemán Balázs (Emőd), Jónás Herkules (Zsurk)
Érkezett: Bombera Mihály és Rákóczi László (Nyírkarász), Csíki Milán és Csíki Gábor (Nyírmada), Rácz Sándor (Berencs FC), Győri József (Mándok), Bíró József (Ajak)
Tuzsér
Távozott: Balogh Gábor (Ladányi TC), Koszta Szilárd (befejezte)
Érkezett: Jaczina László (Nyírkarász), Szűcs Szabolcs (Zsurk)
Vaja
Távozott: Jávor Pál (Levelek)
Érkezett: Barzó Gergő (Nagyhalász), Jónás Lajos (újrakezdte)
Pannónia Zrt. csoport
Apagy
Távozott: Rubóczki Krisztofer (Nyíribrony)
Érkezett: Balla Róbert (újrakezdte)
Bököny
Távozott: Tóth Krisztián, Győrösi Gergő és Vilmányi Dávid (Geszteréd), Marozsán Mihály (?)
Érkezett: Csapó Attila, Kapusi János, Nagy Norbert és Nagy Antal (Téglás), Nagy Csaba (Biharkeresztes), Boros Gábor, Dalonics Dániel és Taskó László (újrakezdte)
Encsencs
Távozott: –
Érkezett: –
Geszteréd
Távozott: Szilágyi Zoltán (Balkány), Ignácz Sándor (Biri), Bacsó László (?)
Érkezett: Bárány Tamás (Kemecse), Sándor Ádám (Balkány), Kóka Krisztián (Berencs FC), Vilmányi Dávid, Győrösi Gergő és Tóth Krisztián (Bököny), Imre János és Bojté Gábor (újrakezdte)
Kállósemjén
Távozott: Zsíros László (Nyíribrony)
Érkezett: Marinka Ádám (Újfehértó), Mező Attila (Nyírcsaholy)
Kálmánháza
Távozott: László Attila (Balkány), Szojka István (Hajdúdorog), Perger Péter (Gávavencsellő)
Érkezett: Kiss Szabolcs (Újfehértó), Czeczeli Roland (Kótaj), Nagy János (Nyírlugos), Kosztik Dávid (Nyírtura), Sinku Dávid (újrakezdte)
Kék
Távozott: Pelsőczi István (Nyíribrony)
Érkezett: Békési Bálint, Novák Krisztián és Pauliska László (Sényő), Bakos Csaba (Nyírpazony), Kerekréti Gábor (Nyíribrony), Kubek Julien (Nyírtelek), Záhonyi Gergő (újrakezdte)
Kótaj
Távozott: Czeczeli Roland (Kálmánháza)
Érkezett: Pap Mihály (Nagyhalász), Hegedűs Tibor (Mándok)
Levelek
Távozott: Anda Szilárd (Balkány), Kristófi Bence (Nyíribrony)
Érkezett: Barna József (újrakezdte), Jávor Pál (Vaja)
Nagykálló
Távozott: –
Érkezett: –
Nyírbéltek
Távozott: Virág Gábor (Nyírvasvári), Kecskés Gergő (?)
Érkezett: Kócs Ádám (Nyírgyulaj), Gyarmati Sándor (Nyíribrony), Kínál Gábor (Jánkmajtis), Szatmári Márk (Tarpa U17)
Nyíribrony
Távozott: Mihalovics Márkó, Tóth Zoltán, Marincsák Roland, Juhász Mihály, Dobránszki Ádám, Szabó Bence, Sándor Richárd, Papp Róbert, Kéninger Dávid és Kántor Dávid (GFSE-Oros), Hornyai Dávid és Kovács Tamás (abbahagyta), Kerekréti Gábor (Kék), Somogyi László (Jánkmajtis), Gyarmati Sándor (Nyírbéltek), Galamb Péter (Dány)
Érkezett: Nyisztor Egon, Nyisztor Róbert, Ladányi Dávid és Bagoly Imre (Ramocsaháza), Mészáros József (Nyírtura), Badarász Gergő (Napkor), Rubóczki Krisztófer (Apagy), Pelsőczi István (Kék), Kristófi Bence (Levelek), Zsíros László (Kállósemjén), Sipos János (Ófehértó), Kokrák Szilveszter (újrakezdte).
Nyírlugos
Távozott: Nagy János (Kálmánháza)
Érkezett: –
Rakamaz
Távozott: –
Érkezett: –
Tiszalök
Távozott: –
Érkezett: Benyusz Marcell (Zamárdi)
Tiszavasvári
Távozott: Bodnár Attila (abbahagyta), Susánszky László (?), Nagy István (?)
Érkezett: Viszokai Krisztofer (Ibrány), Kondora Konrád és László Tibor (Hajdúnánás), Balogh Győző (Balmazújváros U16)