2017.07.01. 10:06
A Nyíregyházi Egyetem diplomásainak névsora
Nyíregyháza - Íme a sikeres záróvizsgát tett hallgatók névsora!
Nyíregyháza - Íme a sikeres záróvizsgát tett hallgatók névsora!
FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS
CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ
Agócs Cintia, Bakos Karolina, Balogh Barbara, Barna Judit, Barnáné Turján Zsuzsanna, Bodó Liliana Fatime, Czifra Kamilla, Dán Gabriella, Deák Dóra, Dolhai Dóra, Fábián Andrea, Farkas Gabriella, Farkasné Ungvári Júlia, Fehérné Gyuricska Klaudia, Fekete Zsuzsanna, Filep Emese, Hliva Zsanett, Ivánka-Tóth Katalin, Kéninger Tiborné, Kertész Beáta, Koszta Eszter, Kresztyankó Henrietta, Krizsanóvszki Kiss Andrea, Kulimár Alexandra, Láda Eszter, Lázár Réka, Maros Alexandra, Molnár Melissza, Nagy Szilvia, Papp Petra, Pogány Nikoletta, Pongrác Orsolya, Simon István Zsoltné, Szakács Evelin, Szekeres Tünde, Szilágyiné Szendrei Anett, Szufelják Valéria, Szuhi Barbara, Takácsné Kovács Gabriella, Vadon Anita
GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT
Csikós Richárd, Darai Zsuzsanna, Fabu Réka, Kovács Edina, Kovács Vivien, Pásztor Fruzsina, Paulusz Ágnes, Tóth Tamara, Tóth Tímea
MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI GÉPÉSZMÉRNÖK
Géczi Zoltán, Horváth Máté Zoltán, Tóth István
MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖK
Doka Szabolcs, Ferencz Kitti, Tisza Tibor, Valaszek Péter
PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS
Albi Ferenc, Bori Gábor, Varga Norbert
SZOCIÁLIS ÉS IFJÚSÁGI MUNKA
Fegyverné Bacsó Erika, Gáspár Zsófia, Gyebrószki Eszter, Halász Ferencné, Jakab Anett, Káposznyák Ádám, Koncsol Krisztián József, Kondor Henrietta, Madarné Kovács Bernadett, Márkus Lívia, Megyesi Bernadett, Mikola Klára, Nagy Angelika, Pethő Alexandra Zsuzsa, Petrohai György, Sajtos Natália, Sebestyén Árpád Ede, Szilágyi Klarissza, Tokaji Lóránt, ifj. Tóth Jenő
TURIZMUS-VENDÉGLÁTÁS
Barcsay Balázs, Biró Barbara, Bodnár Enikő, Csatári Alexandra, Gencsi Evelin, Illés Martin, Jeney Alexandra, Kiss József, Kiss László, Kovács Fanni, Kőrösi Kinga, Pénzes Viktória, Szalonna Éva, Szolanics Vivien, Vajda Viktória, Váradi Nikoletta, Zsámják Emese
ALAPKÉPZÉS (BA, BSc)
ANDRAGÓGIA
Magyar Anikó
ANGLISZTIKA
Áncsán Henrietta, Baiza Mária Eszter, Balázs Szilvia, Balla Gergely, Balogh Nikolett, Balogh Viktória, Beregi Regina Cintia, Borbély Cintia, Csengeri Fanni, Csubák Dorina, dr. Kirilla Szilvia, dr. Serfőző Andrea, Erdei Csaba, Gyerák Zsuzsanna, Kovács Aliz Sára, Kovács Attila, Kovács Máté, Lévai Nikolett, Makranczi Balázs, Nyizsnyik Renáta, Oláh Mihály, Ország Evelin, Pásztor István, Tóth Dávid, Varga Dóra
BIOLÓGIA
Baranyai Tamás, Csizmár Aliz, Kelemen Nikolett, Kurucz Salome Zsuzsanna, Macsi Máté, Plajosné Szabó Judit, Szabó Éva, Varga János
CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ
Badár Ferenc Csabáné, Balogh Enikő, Balogh Eszter, Barna Zoltánné, Borbély Erika, Czenéné Major Terézia, Dajka Renáta, Dankó Anikó, Dvorcsák Réka, Fazekas Izabella, Fehér Imre Lászlóné, Hamar Viktória, Horváth Krisztina, Ivády Brigitta Dóra, Karcub Edit, Katonáné Oszkocsil Enikő, Kernácsné Molnár Éva, Kis Mónika, Kiss Ilona, Kiss Zsanett, Kozma Eszter, Kötélverőné Lippai Csilla, Luterán Lúcia, Markóné Kóródi Enikő, Mező Dzsenifer, Nagy Andrea, Nagy Anett, Nagy Éva, Orémusz Viktória, Petrikovics Renáta, Petró–D. Tóth Ágnes, Sallai Krisztina, Seres Mariann, Soltész Eszter, Szilágyi Szabina, Szilágyiné Csengeri Dóra, Talpas Marietta, Taskó Gabriella, Tisza Gézáné, Tóth Evelin Diana, Vislóczkiné Ilyés Hajnalka
ÉNEK-ZENE
Pokol Marianna
FÖLDRAJZ
Bai Dávid, Boroncsok Tünde, Csépányi Ádám, Csépányi Tamás, Eszenyi István Dániel, Gereben Miklós, Liba Nándor, Nagy Dávid, Orosz Evelin, Paulusz Katalin, Pogácsás Elvira, Simon Kornél, Székely Rebeka, Tábori Tímea, Varga József
GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT
Beregi Bálint Tihamér, Berke Ádám, Csobán Viktória, dr. Scheffer-Madarász Éva, Ferencz Tünde Melinda, Gyurkó Katalin, Halász Dániel, Illés Zsolt, Kulcsár Annamária, Légrádi Attila, Lőrinc Afrodité, Makrai Márton, Morgósi Zsanett, Murgulyné Tarcsa Enikő, Olexa Imre, Perger Edit, Petrás Ivett, Petrovszki Mihály, Sipos Klaudia, Srankó Katalin, Szenes Ágnes, Szuhár Bence János, Tar Nikoletta, Tikász Ákos Imre, Tóth Letícia, Veressné Demeter Anita
GÉPÉSZMÉRNÖKI
Bárány Levente, Bartók Márió, Döme István, Fázsi Gergő, Kovács Gergely, Markovics Krisztián, Murányi Gábor, Paszternák Dávid, Siska Gábor, Szabó László Imre, Szulics Attila, Tóbiás József
INFORMATIKUS KÖNYVTÁROS
Oláh Tibor
KÉMIA
Pazár Zsolt
KÉPI ÁBRÁZOLÁS
Balázs Veronika, Balogh Judit, Kasza Lejla, Orosz Viktória, Pap Adrienn, Péter Csilla, Péteri Gabriella Luca, Révész Enikő, Sőrés Anna, Szabó Tünde, Szekeres Rafaelné, Szepesi Brigitta Anita
KÖRNYEZETKULTÚRA
Budai Csilla, Gellén Rita, Lajos Róbert, Miskolczi Odett, Vörös Eszter, Weidner Vivien
KÖRNYEZETTAN
Jakab Dávid Olivér
KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI
Bajtek Tibor, Barta Szilveszter, Bartalos András, Boros Bence, Boros Csaba, Farkas Gábor, Horváth Ferenc, Iván István, Kropog Péter, Lőrincz Krisztián, Nánási József, Orosz Gábor, Pekker Boldizsár, Polgári József, Priscsák Szabolcs, Rácz Péter János, Séra Zsolt, Tamási Ödön, Tóth Dániel, Tündik Balázs, Vass Ádám János
KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI, LÉGIKÖZLEKEDÉSI HAJÓZÓ SZAKIRÁNY
Menyhárt Dániel, Szutor Attila
MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI GÉPÉSZMÉRNÖKI
Bányai-Catoca Ágnes Eszter, Biró Imre, Lőrincz Alexander, Plósz Gréta, Szabó Balázs, Tóth Attila, Varga Zsuzsanna
MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖKI
Csernák Judit, Dancs Tamás, Kis István Attila, Paulusz Nikolett, Pótiné Lipcsei Annamária, Szabó László, Szahajda Gergely, Szondiné Tóth Ágnes, Szűcs Richárd István, Takács Eleonóra Erzsébet, Tóth Csilla, Túri Szabolcs, Varga Edina
NEMZETKÖZI TANULMÁNYOK
Biró Renáta
PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS
Besenyei Szabolcs Zsolt, Dezső János Loránd, dr. Csillag József, Duncsák Enikő, Erdélyi Dávid, Fazekas Roland, Ferenczi Zsolt, Fiák Tibor, Fónyad Péter, Kiss Balázs, Kormány Attila, Kovács Dániel László, Köbli Róbert, Lengyel Ádám, Lóky Donát Richárd, Miskolczi Ákos, Miskolczi Csegő Dániel, Nagy Attila, Nánási Sándor, Plajos Brigitta, Polányi Zsófia, Puskás Dénes, Reményi Gergő, Szeregnyi László, Szilágyi Gergely, Tóth Ernő László, Tóth István, Tóth Tibor, Tóth Tímea, Uri Viktor, Verebik Gabriella
SPORTSZERVEZŐ
Barabás Attila, Császár Krisztina, Egri-Kiss Róbert, Frei Richárd, Gerhes Bence, Kovács Flóra, Márton János, Oláh Zoltán, Pap Viktória, Sándor Zsanett, Szaplonczay Gergely, Szikszai Norbert Zoltán, Szondi Ákos, Veress László
TANÍTÓ
Asztalos Edit Dóra, Bartháné Gál Ildikó, Bencs Karolina, Bojti Barbara, Dudás Kinga, Gere Tünde, Gergely Kinga, Gresó Gergelyné, Gulyásné Trungel Melinda, Huszár Sára, Karásziné Gönczi Edina, Kocsis Barbara, Kókán Nóra, Korponai Ágnes, Lénárt Enikő, Mitru Ágnes, Molnár Enikő, Nagy Dóra, Nagy Éva, Nagyné Czimbula Annamária, Oláh Mónika, Papp Jánosné, Rácz Kitti Magdolna, Rácz-Greskó Alexandra, Radvánszki Mária, Spisák István, Szakácsné Rudolf Krisztina, Székely Patrícia, Szűcsné Szabó Zsuzsanna, Takács Evelin, Tóth Zsanett
TESTNEVELŐ-EDZŐ
Bécsi János, Boldog Ádám, Homonyik Nóra, Juhász Dániel, Kalydi Kitti, Kántor Péter, Kiss Máté, Krizsai András, Lábiscsák Csaba, Lakatos István, Nagy Viktor, Nyéki Polett, Pállné Fürjes Anna, Solymosi Péter, Szilvási Gergely, Tóth Csaba Ádám, Tóth István, Tóth Klára
TURIZMUS-VENDÉGLÁTÁS
Pogány Eszter, Telenkó Fruzsina, Veres Mária
MESTERKÉPZÉS (MA, MSc)
ANDRAGÓGIA
Adorján Eszter Judit, Aranyos Gábor, Bányász Mariann, Csonka Brigitta Katalin, Dobos Írisz Ilona, Hajduné Posta Veronika, Hegedüs Éva, Kicsák Marian, Kocsis Marianna Zsuzsa, Lakatos Zoltán, Módy György Tamás, Nagy Edina, Oláh Gyöngyi, Oláhné Nagy Piroska, Stankóczi Tímea, Szmolka Zsuzsanna, Takács Lilla
NEMZETKÖZI TANULMÁNYOK
Andrejkó András
TANÁRI MESTERSZAK
ÉNEK-ZENE TANÁR
Bereczki Róbert, Csenki Katalin, Ferenczikné Szabó Orsolya, Hajmann Péter Ádám, Hódi Klára Katalin, Ladikné Szabó Csilla Andrea, Plósz Csilla Margit, Szőllősi Erika
ÉNEK-ZENE TANÁR – INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA
Vaskó Edit
FIZIKATANÁR
Lázár Zsolt, Magyar Zoltán, Olasz Bertalan
FIZIKATANÁR – FÖLDRAJZTANÁR
Adorján Adrián
FÖLDRAJZTANÁR
Bereczki Krisztina, Bódi József, Czifrák Roland, Dóka Éva, Éles Zsolt, Pallay-Farkas Attila, Rubóczki-Babinecz Anita, Szabóné Orosz Ildikó, Szekeres Ákos János, Tamás Emília
INFORMATIKATANÁR
Balogh Ferenc, Baloghné Farkas Rosmarie Odette, Dobai István, Fekete Adrienn, Gulyás János Ervin, Kulimár Alexandra Andrea, Lakatos Zsolt, Pankóné Nagy Mariann, Puskás Tivadar, Szabó Péter István, Szentpéteri Mónika, Tóth Csaba, Vinnai Zoltán
KÉMIATANÁR
Agárdy Teréz, Fehér Ádám Zoltán, Mészáros Melinda, Mikéné Gyarmaty Ildikó Mária, Pócsiné Hanyu Emőke, Szücsné Kálnási Anna
KÖRNYEZETTAN-TANÁR
Insticei Zoltán Tibor
MAGYARTANÁR
Antalné Hegyi Tímea, Halászné Berecz Melinda, Henyuszné Koleszár Katalin Anett, Kaponyásné Kelemen Rita, Kókán Adrienn Erika, Lajkó Judit, Magyarné Takács Bernadett, Nagyné Hetei Andrea, Schriffert Tamás, Simonné Czentye Anikó, Sztankuláné Lakatos Anikó
MAGYARTANÁR - INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA
Dudás Tamás
MATEMATIKATANÁR
Banuné Tutor Tímea, Bodnár Károly, Hudákné Oláh Anita, Kovács Viktor, Lakatos-Jánvári Mariann, Makkos Tibor Róbert, Mészáros Bonaventur, Orosz Tibor, Samu- Német Enikő Marianna, Sándor Nikolett, Szerző István, Teremi László, Vargáné Simon Marianna, Vaskó Ilona, Zsarnóczki Erzsébet
MATEMATIKATANÁR – INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA
Balogh Ákos
MÉRNÖKTANÁR (GÉPÉSZMÉRNÖK)
Kertész Anita, Pápai István
PEDAGÓGIATANÁR
Bánkövi Judit, Bujdosó Tibor, Fekete Gábor, Horváth Mária Ildikó, Lovas Odett, Módis Katalin Mónika, Nemes Ferenc, Pogácsás Erika, Vincze Máté
PEDAGÓGIATANÁR – CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR
Jansik István
PEDAGÓGIATANÁR – TESTNEVELŐ TANÁR
Fábiánné Gál Andrea, Tóthné Zágon Mónika
PEDAGÓGIATANÁR – VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR
Tóth Ágnes
TESTNEVELŐ TANÁR
Biró József, Czifráné Subert Katalin, dr. Lengyel Tibor Zoltán, dr. Lengyelné Biró Ildikó, Engel Roland, Farkasné Kovács Ágnes, Illés Orsolya, Jávorszkyné Temesi Éva, Kertész László, Kiss Szilvia, Kolláth Edit Eleonóra, Kunder Tamás, Lengyel László Zsolt, Lovas Norbert, Lovasné Tóth Judit, Madarász Tamás, Marozsán Jolán Ágnes, Mártha Balázs, Nádasdi Anett, Nagy Csaba, Pacuk Péter, Sáfrányosné Naár Marianna, Szakál Zsolt, Szoboszlai István, Takácsné Bodnár Margit, Tasó Edina, Tumpek András, Varga Sándor Géza, Veress Károly
TESTNEVELŐ TANÁR – CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR
Oláh Gergő
TESTNEVELŐ TANÁR – FÖLDRAJZTANÁR
Koczogh István
TESTNEVELŐ TANÁR – TÖRTÉNELEMTANÁR
Kozma Béla
TÖRTÉNELEMTANÁR
Árva Monika Andrea, Baracsy Zsoltné, dr. Aszalós Péter, Hegedüsné Stevanyik Anita, Heiner Ferenc, Kovács Péter, Marinka Viktor János, Szőgyényiné Béres Zsanett
VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR
B. Tóth János, Barabásné Virág Judit, Daniels Marianna, Hajdufiné Imre Éva Ilona, Kulcsárné Kövér Edina, Mádi-Papp Ágnes, Matusné Orbán Andrea, Papp Tünde Csilla, Tóth András, Tóth Krisztina
VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR – INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA
Pazonyi Dóra
SZAKIRÁNYÚ TOVÁBBKÉPZÉS
FEJLESZTŐPEDAGÓGUS
Andrikóné Nagy Anita, dr. Riskóné Barilló Beatrix, Kovács Katalin, Matyi Tamásné, Nyitrainé Krámos Nikoletta, Ocenás Emőke, Oroszvári-Szűcs Anita, Nagy Éva, Vinklerné Győri Mariann
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI SZAKMÉRNÖK
Bihari Balázs, Buzun Vaszil Olekszandrovics, Csonka Zoltán, Erdős Ferenc Zsolt, Győri Gyula, Halász Zoltán Csaba, Hrenkó Tamás, Stefán Zsófia, Szedlár Dávid, Takács Attila, Varga Zita
KÖRNYEZET- ÉS VÍZGAZDÁLKODÁSI SZAKMÉRNÖK
Balogh Endre, Csordás Zoltán, Dudás János, Jókuthy Zsolt, Mesterné Terebes Adrienn, Ötvösné Tóth Edina, Petrovics Zsolt, Pipoly Anett, Széles Attila
MUNKAVÉDELMI
Bodnár Balázs, Demeter János, Gyüre Henrietta, Kis Gyöngyi, Mazák József, Nagy Attila, Németh Nagy Marianna, Szabó Andrea, Takács Tivadar, Vida Zoltán Tibor, Vincze Erzsébet
MUNKAVÉDELMI SZAKMÉRNÖK
Balogh István, Blatniczky Andrea, Brumán Attila Géza, Duli Csaba, Fekete Andrea, Fekete Sándor Pál, Katonka-Köpöczi Anna, Keserű László Sándor, Koczor Tamás Péter, Korpai Zoltán, Magos Mihály, Méhes László Levente, Molnár László, Molnár Zsolt, Papp Zsolt, Szabó Károly
PEDAGÓGUS-SZAKVIZSGA
Agg Eszter, Antal Mária, Árva Monika Andrea, Bakkné Mórucz Henrietta, Balláné Balogh Aranka, Baracsy Zsolt, Barizs Tünde, Barna Rita, Bartháné Hagymásy Zita, Bene Csilla, Bereczky-Magyar Katalin, Bertáné Palatics Mária, Bisteyné Maklári Erika, Boczkó Ádám, Borosné Puskás Bernadett, Csaposné Szták Enikő, Csatáriné Majláth Orsolya, Csont Edina Katalin, dr. Antalné Porkoláb Katalin, dr. Fogarasi Szabolcsné, dr. Kovács Sándorné, dr. Kovácsné Kenyeres Andrea, Duna Judit Ágnes, Farkas Zoltán, Fazekas István, Fazekasné Borbély Krisztina, Füzes Tamás, Füzesiné Tóth Ildikó, Giliga Istvánné, Greksza István, Hajdu Tünde, Harascsákné Papp Andrea, Józsáné Kádár Mariann, Juhászné Berezi Anett, Karakóné Mihalovics Ágnes, Kása Hajnalka, Kerekes Attila Miklós, Kiss Ágnes, Kiss Andrea Erzsébet, Kiss Erzsébet, Könczei Bálint, Kulimár Krisztina, Ladányiné Békési Gabriella, Lázár Istvánné, Mártonné Szlávik Tünde, Matolcsiné Sás Anita, Megyeri Katalin, Méhesné Szabó Piroska, Nagy Etelka, Nagyné Széki Katalin, Némethné Enyedi Katalin, Orosz Gabriella, Panulinné Tóth Emőke, Papp Anita, Pappné Kereskényi Gabriella, Pappné Kicska Lívia, Parraghné Sas Zsuzsanna, Pásztor Balázsné, Puskásné Veres Ágnes, Radványi Sándor, Radványiné Onder Éva, Safrankuné Palombi Csilla, Schäfer Valéria, Siposné Kander Margit, Spákné Paráda Andrea, Szalay Szabolcsné, Szatmáriné Kovács Mária, Szécsi Zsolt, Szedlákné Halász Ibolya, Szélesné Veres Krisztina, Szondy Zsolt, Szondy Zsuzsa, Tajthyné Csombók Ágnes, Tamás Melinda, Tamás-Karnai Éva, Torzsás-Gál Krisztina, Tóth Tibor, Tóth Zoltánné, Tóthné Ádám Anikó, Tóthné Rente Ildikó, Tölgyesi Bernadett, Törös Éva, Varga Csilla, Vasvári Zsolt, Vitoszki András, Zentai Tünde Rózsa, Zólyominé Hajnal Angelika
TELEPÜLÉS- ÉS TERÜLETFEJLESZTÉSI MENEDZSMENT
Agárdi Zsuzsa, Baracsi Endre, Marosi Katalin, Misku Viktória, Példásiné Mata Erzsébet, Pősze Zoltán Bertalan, Szabó Tamás, Szoboszlai Zsolt
KM