Az utolsó percekben fordított a Cigánd.

Bíznak a jobb folytatásban Sényőn.

Fotó: Gazdag Mihaly

Labdarúgás: NB III., Észak-Keleti csoport, 27. forduló

A 11. percben Vámos Márk szabadrúgását követően Kapacina Kevin juttatta vezetéshez a Sényőt, amely végig remekül tartotta magát a dobogós Cigánd ellen. Sajnos azonban a 90., majd 92. percben is betalált az ellenfél, kiénekelve ezzel a sajtot a házigazda szájából.

Sényő FC Selyem-Ber–Evolution Hungary-Cigánd SE 1–2 (1–0)
Sényő, Sporttlep, v.: Berényi (Kovács II., Végh).
Sényő: Szondi – Klepács, Márton, Kapacina K. (Torkos, 91.), Farkas, Lizák, Schmidt, Vámos G., Ur, Vámos M., Orosz. Edző: Nagy Sándor.
Cigánd: Popovics – Fenyőfalvi (Erdei, 46.), Pap, Honcsár (Kelemen, 46.), Misák (Kovács, 71.), Horváth, Motkó, Tóth M., Kardos (Girdán, 56.), Vass, Tóth G. (Juhász, 78.). Edző: Igor Bogdanovics.
Gól: Kapacina K. (11.), illetve Kovács (90.), Kelemen (92.).

További eredmények: DVSC II.–Kisvárda Master Good II. 2–0, Gyöngyös–DVTK II. 1–6, Putnok–Tiszafüred 3–4, Eger–DEAC 1–2, Tiszaújváros–REAC 1–1, Karcag–Újpest II. 3–1, Salgótarján–Hatvan 0–1.